top of page
ChickenHell_Bile.png

  kontakt:       CHICKENHELL@SEZNAM.CZ            724 874 981

  • Šedý Spotify Icon
  • Facebook - Gray Circle
  • Instagram - Gray Circle
  • YouTube - Gray Circle
  • bez názvu_edited
DSC_0077a_edited.jpg

Do roku 2020 jsme vstoupili s novou sestavou, a to ve složení Kačule, Majký, Áďa a Kuba. Ačkoliv začátek roku vypadal slibně, tak i nás a naše koncerty (ostatně jako všechny kapely) ovlivnil Covid 19. Přesto jsme zvládli nějaké akce úspěšně odehrát a těšíme se na další v následujícím roce.
Na jaře jsme mezi naší sestavu přivítali Kubu, který se chopil pozice bubeníka. Cvičili jsme a cvičili a následně jsme i společně dali dohromady celý náš repertoár. Po nastoupení první vlny koronaviru jsme se na chvilku odmlčeli a čekali na léto. V létě jsme si zahráli na pár koncertech a postupně se připravovali na rozloučení s Adíkem, která na konci léta odlétala na 3 měsíce do USA. V současné době se věnujeme skládání nového materiálu, točení videí, prokrastinaci a samozřejmě čekáme na návrat naší super basačky.

Otevíráme náš videokanál live záznamem z našeho vystoupení na Festivalu Na Ulici 2020. Tentokrát na basu hrála Ludmi z Mostu. Jinak naše tradiční sestava: za mikrofonem Kačule, na kytaru hraje jako vždycky Majký, na bicí s námi letos hraje Jakub.

Jedna krásná vzpomínka na léto 2016, které Kačule a Adík trávily na hudebním táboře. Daly tu dohromady takový sranda video naší písničky Kočka. K hudebnímu táboru se váže vzpomínka o vzniku kapely, ale to je příběh, který se povídá jen na koncertech 😊

©   2020 CHICKEN HELL GIRLS ROCK

bottom of page